Özel Gün ve Gecelerimiz ve Beraat Gecesi Forumundan berat kandili en güzel sms berat kandili kutlama mesajları Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  600


  berat kandili en güzel sms berat kandili kutlama mesajları

  Reklam 336

  Beraat Kandili Mesajları


  Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

  İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandiliniz kutlu olsun.
  Gül bahçesine girenler, gül olmasada gül gibi kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece kandiliniz mübarek olsun
  Mübarek Mevlid kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.  Paylaş
  berat kandili en güzel sms berat kandili kutlama mesajları Mumine Forum

 2. 2
  Reklam 336

  Beraat kandilinin anlamını, önemini, bu kutsal günün değerini sevdiklerimizle paylaşıp kutlarız. Müslümanın müslüman kardeşine ettiğine dua kabul olur özellikle bugün edilen tüm dualar kabul edilmektedir.