Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Tüp Bebek Forumundan Tüp Bebek tecrübeleri- Benim MutluluGUM Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  600


  Tüp Bebek tecrübeleri- Benim MutluluGUM

  Reklam 336

  Irmak ve Nehir, İnceoğlu çifti, 15 yıl bekledikten sonra, 40?lı yaşlarında Maya Tüp Bebek Merkezi?nde kızları Irmak ve Nehir?le anne baba olma duygusunu tattılar.

  İnceoğlu çifti, 15 yıl bekledikten sonra, 40'lı yaşlarında Maya Tüp Bebek Merkezi'nde kızları Irmak ve Nehir'le anne baba olma duygusunu tattılar. Osman Hoca'yı uzun yıllardır tanıyan İlknur Yeşim ve Bülent çifti, yaşadıkları ikinci düşükten sonra hayal kırıklığına uğradılar, ancak yılmadılar ve tüp bebek tedavisini denemeye devam ettiler. Hayat çok garip diyen Bülent Bey, 15 yıl devam eden bu zorlu süreci şöyle özetliyor ?Osman Hoca?yı Sevgi Hastanesinden bu yana tanıyorum. Tedaviye yılmadan yeniden başladık ama ikinci düşükten sonra yoğun bir hayal kırıklığı ve küskünlük yaşadık. Ancak kısa zamanda toparlandık ve bir sonraki denememizden sonra çocuklarımızı kucağımıza aldık. Artık yavaş yavaş 4 kişilik bir aile olduğumuzu fark ediyoruz. Anne baba adaylarına tavsiyem yıkılmasınlar, hayatın garipliklerine rağmen bazen figüranlık yapmak gerekebiliyor. Ancak sabırlı olup rollerini en iyi şekilde oynasınlar


  Paylaş
  Tüp Bebek tecrübeleri- Benim MutluluGUM Mumine Forum

 2. 2
  Reklam 336

  Eski yıllara nazaran günümüzde bebek sahibi olmak isteyen ve olamayan çiftlerin yüzünü güldürecek bir çok tedavi yöntemleri artık mevcut. Bazı çiftler deneyerek bebek sahibi olmayı başarmışlardır.